respins Reclamatie h20

Discuție în 'Reclamatii Admini/Incidente' creată de Hyejeong, 7 Mar 2018.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Hyejeong

Soldat

Aprecieri primite:
    0
    Puncte trofeu:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Nick ADMIN: H20
    Nickul tau: HYEJEONG
    Data si ora la care sa petrecut incidentul: 07.03.2018 22:30
    Motivul pentru care faci reclamatia: Abuz de y@, gag aiurea.
    Dovada: https://imgur.com/a/agtrS
    Alti admini care erau pe server: N-au fost admini on la momentul respectiv.
    Daca crezi ca merita sanctionat: Daca nu merita, nu faceam reclamatia... Si o sa explic si de ce:
    In primul rand, ma jucam frumos pe server si i-am zis unui coleg din echipa mea ca e in spatele lui adversaru', dupa care a anunta pe y@ ca nu e legal sa faci asta, pana aici am inteles si eu, cu toate ca habar n-are sa scrie corect din punct de vedere gramatical, am zis sa-i respect decizia si sa nu mai continue sa vorbeasca aiurea pe y@, i-am zis "ok". Dupa care a inceput sa zica de ce ii zic "ba" cu toate ca el are 13 ani, el imi zice de ce ii zic "ba", dar asta nu conteaza... Cert e ca nu l-am jignit sau ceva de genul dupa care mi-a dat gag 10 minute =)))

Am facut reclamatia mai mult ca n-am chef sa ii las lui placerea de a face ce-l taie capul... Cu 1 luna de cs 1.6 iar experienta la admin nu mai zic... Oricum, locul meu nu mai e aici... Jocul asta s-a stricat destul cu copiii care iau admin aiurea si habar n-au cum sa joace jocul in sine... Dau banuri pentru aim/wall fara ca macar sa-si dea seama care e diferenta dintre un jucator bun si un jucator cu aim/wall si primesc co-owner ca de ce nu... Mi-e sila de ce s-a ales de jocul asta sincer.

#1 Hyejeong, 7 Mar 2018
    Ultima editare: 7 Mar 2018
  2. IceShark

IceShark Un Nene...
    Administrator Suprem Administrator

Aprecieri primite:
    22
    Puncte trofeu:
    7
    Locație:
    Bucuresti
    Ratings:
    +22 / 0 / -0
    Nu l-ai jignit??? Nu vorbesti aiurea pe chat???
    Nu stiu daca acele jigniri ii erau adresate lui insa ce se vede pe "desfasurator" este un motiv mai mult decit suficient pentru gag sau chiar ban 120 min.
    Exprimarea ta academica cu "ba" face toti banii.
    Ai incalcat 2 reguli cel putin (ramine in suspensie daca acele jigniri i-au fost adresate direct adminului...-atunci era caz de "butonul rosu"):

• Agree Agree x 1
    #2 IceShark, 8 Mar 2018
    Ultima editare: 8 Mar 2018
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta